Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Martine sa odmeňovalo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Je to hanba občanov, že "toto" zvolili. O "poslancoch" nebudem, "dekuji, již jsem zvracel"...
 
Hodnoť

 

Peniaze sú najsilnejšou a najúčinnejšou motiváciou politikov. Potlesk! pre nich:-)
Toto sa mi páči najviac:
"Špeciálne to platí napríklad vtedy, keď ste multifunkčný poslanec. Zvolia vás do mestského zastupiteľstva, aj do zastupiteľstva VÚC a popritom sa ešte prepašujete aj do národného parlamentu v rámci potulného cirkusu obyčajných divadelníkov. A možno sa aj čaká, že aspoň jeden post pustíte, ale dávate to všetko."
Príkladné naprieč celým Slovenskom.
Ja som sa voľakedy venovala svojej práci, ktorá ma živila až tak, že už by som si nevedela ani náhodou predstaviť ďalšie práce okrem domácich. Niektorí z nás sú takí nadľudia. Pre nich deň nemá limit 24 hodín a limit finančného honoru je tak vysoko ako ani nedovidíme. S akou asi radosťou si vie niekto užiť niečo nezaslúžené? Nezávidím ... tak im treba! Len sa potom schovávať kade-tade, vyhýbať sa ľuďom, celému svetu, zatajovať majetky, to je ten život, po ktorom túžia? Zblbla by som sa z toho, priznávam čestne:-)
 

Nekrmit trollov

Na internete sa jesne definuje, ze trollovia sa nemaju krmit. V Martine sa trollovia krmia sami ako je vidno.

Ja sa pri komunalnych volbach rozhodujem tak, ze sa idem pozriet ako dani adepti byvaju a snazim sa ich viac spoznat - potom viem, ktori vedia mysliet aj na viac ako len na seba. Ti co sa dostanu do skupiny, ze su taki obmedzeni, ze len na seba myslia - tych nevolim, lebo viem ze su blbi a nemaju na to.

Problemom ludi v Martine je, ze sa o svojich poslancov nezaujimaju = toto je dosledok.
 

 

To sa dá časovo a logisticky zvládnuť chodiť sa pozerať na bývanie adeptov? Keď niektorí z nich majú evidované trvalé bydlisko úplne inde ako v skutočnosti bývajú?
A z toho bývania sa dá čo vyhodnotiť? Ja napr. mám s manželom celkom pekný malý domček na dedinke s ešte krajšou malou záhradkou. Mám 66+ , čo by sa z toho dalo získať, aká informácia? Že myslím len na seba? To aj priznávam, že mojou prioritou je rodinka a až potom napr. štát a iné inštitúcie.
 

 

To si tiež neviem predstaviť. Akože keby si vyberiem poslancov podľa počtu prstov na jednej ruke a idem si overiť kde bývajú, tak to by sa dalo. Ale obzrieť desiatky obydlí kandidátov - to si neviem predstaviť. A ani by som z toho moc nevyčítal. Toto nie je kritérium, podľa ktorého by som sa vedel pri voľbe zariadiť.
Do bodky však súhlasím s poslednou vetou. Tak to je. A nemyslím si, že sa na tom niečo zmení.
 

kroll74

To nie je problémom len v Martine, ale celého Slovenska. Tento stav politici - "zástupcovia ľudu" v pseudo demokracii systematicky budujú celých 30 rokov a profesionálne vylepšujú a oblbujú občanov. Týmto dostali ľudí do apatie. Veď to drzo vyhlásili: "VYHRAJ VOĽBY, MôŽEŠ VŠETKO"!!!!! Oblbnúť ľudí voľbami a potom si po dobu 4 ročného voleného obdobia robia čo chcú. Sami sebe navrhujú chrapúnsky platy - napr. Vallo, Rybníček, Poláček, Nosko a mnohí ďalší. Vedome za podpori "ich ľudí" tunelujú verejné financie a nám za odmenu zvyšujú dane, parkovné a rôzne poplatky. Tu treba bezpodmienečne zrušiť priamu voľbu starostov a primátorov, ale nech sú volení zastupiteľstvami. Tu sa ukáže, ktorá strana má aký záujem o ľudí, o obec o mesto. Takto sa len vyhovárajú jeden na druhého, primátori nepodpíšu uznesenia zastupiteľstva. Hrubé porušenie pracovnej disciplíny a do 24 hod. odchod. Rozdeľujú občanov, nech sa hádajú navzájom a oni si potichúčku rozkrádajú a tunelujú naše dane. Treba zmeniť zákon o referende tak, že ak občania spíšu petíciu za odvolanie starostu alebo primátora a bude čo i len jeden hlas viac ako dostal vo voľbách dolu z funkcie. Ak dostane viac hlasov ako vo voľbách a prevýšia hlasy za odvolanie občanom, nech si ho tam nechajú trolovia. Základnou podmienkou je vyvodenie trestnoprávnej zodpovednosť v celej štátnej a verej správe. Po zistení kradnutia, im majetky znárodniť.
 

deň

má 24 hodín, noc 12, keď o 4 hodiny skorej vstanú, tak môžu pracovať 40 hodín denne
 

:-)

Taký jeden tu už bol. Keď sa ho pýtali ako to všetko stíha, odpovedal, že netreba tak dlho spať:-) Bol to istý V.M.
 

 

My tu hovoríme o pozemšťanoch, superman je z inej planéty.
 

 

Je to tak. Len škoda, že tam neostal až navekyamen.
 

 

No stíha tri poslanecké mandáty. Zdá sa, že nemá s tým problém. Ešte ma v tejto súvislosti s odmenami napadlo, ako po nútenej správe pred časom ako jednu z prvých vecí urobili, že si vyplatili pozastavené odmeny za obdobie tej nútenej správy. Zaslúžili si. Vraj makali naplno, aby mestu ušetrili ťažké prachy. Akurát, že nikto okrem ich partie si to nevšimol.
 
Hodnoť

Peniaze im nesmrdia

Tak teda, naši posl(r)anci si podľa hesla - peniaze nesmrdia - priklepli odmeny. Ryba však vždy smrdí od hlavy. Skorumpovaný primátor si dáva odmeny už dávno a poriadne vysoké. No a takto si kupuje aj poslancov. Celé je to šaškáreň, začo páni? Výsledky žiadne a tá hviezda na čele to do plaču, tragédia.
 
Hodnoť

 

bezne aj v dedinke kde byvam. peniaze nie su na rozvoj nicoho, len na odmeny pre starostu a poslancov. takze je treba dvihnut dane a rozpredat obecny majetok / vnucikovi starostu, ktory ho obratom odpreda za trhove ceny. tak sa robi biznis, sak sa chlanisko v 18 vozi na mercedese/ a obcan nestaraj sa, sak ak sa ti nepaci v buducich volbach mozes volit inak.....
 


Najčítanejšie


 1. Janka Cigániková: Matovič o mne povedal, že mám byť rada, že moja mama ma nepotratila. Toto je moja odpoveď. 851
 2. Július Kovács: Kým Kočnera za objednávku vraždy neodsúdia. Sme Mafiánsky štát . 735
 3. Tomáš Šuba: Kauza Arca a čo ďalej? 540
 4. Věra Tepličková: Jeden o voze, druhý o koze a predsa s dobrým výstupom 373
 5. Maroš Chmúrny: Všade samí sudcovia 337
 6. Alojz Hlina: Poker Face Igora Matoviča 307
 7. Michael Achberger: Vedecky podložené fakty, ako môžete schudnúť 301
 8. Irena Simunekova: Skalné sanktuárium Božieho milosrdenstva na hore Butkov 275
 9. Anton Kovalčík: Titania McGrath - kráľovná Woke. 249
 10. Ján Serbák: Zaujímavosti zo storočných novín (18. - 24.9.1920) 244

Rebríčky článkov


 1. Vladimír Bohm: Človek nebol stvorený pre prácu, prichádza čas zmien
 2. Roman Hutira: Svet sa zmenil, je čas meniť aj naše školstvo.
 3. Martina Meriačová: Zamilovaná. .
 4. Július Kovács: Kým Kočnera za objednávku vraždy neodsúdia. Sme Mafiánsky štát .
 5. Štefan Vidlár: Síť
 6. Helena Michlíková: Belanky z iného uhla pohľadu
 7. Jozef Rybár: nerozumiem vláde "podnikateľov" a majiteľom politických strán
 8. Július Kovács: Hobbit Doktor Max stretol Porisko v Martinovom Mamasi a Maxove média čušaly plus video
 9. Michal Šimoník: Len ďalší článok o e-shopoch a dátach
 10. František Cudziš: Banská Štiavnica – klenot Slovenska, III.


Už ste čítali?