Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Rozlúčka po smerácky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

smutné je že na sociálnych sieťach stále ľudia plačú za Pellegrinim.. určite čo budú žiť tak v spálni nad posteľou budú mať jeho obraz..

niečo podobné ako v Rusku nedali dopustiť na Stalina.. lebo zle robili len jeho podriadený a Stalin o ničom nevedel..
 

Osprostený národ

Najsmutnejšie je to, že niektorými voličmi neotriasla ani vražda dvoch nevinných mladých ľudí a ako také kone s klapkami na očiach dali svoje hlasy zločineckej organizácie pod názvom Smer. Nevadilo im, ani že si Fico finacoval z ich peňazí štátnu ku.vu, ktorá najprv prebehla Vadalovou posteľou aby skončila ako "poradkyňa" u súdruha precedu. A tá tupá časť jeho voličov vo svojej láske k boľševickému ducemu neprišla an nato, že 13.plat dôchodcov bol len jeden z ďaľších teatrov tejto zločineckej bandy
 
Hodnoť

Domnievam sa, že šlo o trestný čin.

Nepochybujem o tom, že v tomto prípade nemá polícia žiadne pochybnosti. Rezerva vlády má poslanie ako vyšité pre pandémiu a ochranu štátu Pán Pellegrini jasne ohrozil. Poilícia určite uvítala, že konečne nemá ruky zviazané novým premiérom a porušenie povinností pri správe majetku občanov štátu postihne tomu primeraným spôsobom.
 

 

Rezerva predsedu vlády mi takisto príde ako šitá na pandémiu (alebo prírodnú katastrofu, atď) a následnú adresnú pomoc. Pellegrini sa v tomto prípade, akoby povedali bratia Česi, uspěchal. Pričom pri dôležitých úkonoch, kedy mal konať aktívne, bol dva roky väčšinou len pozorovateľom.
 
Hodnoť

 

mne sa dnes na FB podarilo tých krikľúňov čo v kuse nadávajú na Igora umlčať.. opýtal som sa.. Igor je zodpovedný za to že smer prehral voľby ? to Igor za to môže že je vykradnutý rozpočet ? že sme mafiánsky štát ? že boli zavraždený nevinný ľudia ? a potom už utíchli a nepísali nič..
 

.

Ale jedno je pravdive. Igor je skutocne zodpovedny za to, ze smer prehral volby! Vdaka bohu.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Recyklovať

nieééé. Kafiléria alebo skládka nebezpečného odpadu.
 
Hodnoť

 

Najsmutnejšie na tom je, že sa za to zodpovedať nebudú a nakradnuté im štát nezhabe. Naopak - budú sa nám ako starý Muftimočiar pri opekačke smiať zo svojich multimiliónových haciend zatiaľ čo my sa budeme musieť zase uskromniť, zamakať a naprávať škody po nich.
Keď dnes v tv jeho žiak hranol s maskou so zeleným štuplíkom zase štekal a kázal o morálke tak som mal dosť. Na týchto megagaunerov je ľudská spravodlivosť krátka.
Mimochodom ten zlostný hňup používa respirátor s ventilom (určený pre zdravotníkov v prvej líniii), ktorým chráni len seba. To že cez ventil von vypúšťa svoje nefiltrované
odpady zo slizníc napriamo mu zjavne neprekáža. Aké sobecké a aké príznačné zároveň.