Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Neúspešný týždeň jedného kapitána (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Ďakujem za zhrnutie, človek si ani poriadne neuvedomí, kým to nevidí spísané, čo všetko ten copytán dokáže za týždeň napáchať...
 
Hodnoť

 

hymna sa hra vzdy pred zápasom, inak fajn.
 

 

Po zápase se hraje hymna vítězného družstva.
 

 

Ozaj! Dobrá pripomienka. Pomiešal som futbalové zvyky s hokejovými. Ďakujem za pripomenuie.
 
Hodnoť

Pozicat si treba

Podľa Andreja by sme v pohode zvládli požičať si 5-7 miliárd eur ktoré by sa následne dali nádherne rozkradnúť.
 

 

Toto sa mu možno niekde v hlave odohrávalo a hovoril si, keby som mohol túto svoju myšlienku dokončiť a povedať to pred ľuďmi na plnú hubu.
 
Hodnoť

ako vidím

smižanský Dežo, alias kpt. plagiátor má dosť titulov, či hodností, ale ako sa hovorí tie ešte nedávajú človeku inteligenciu, či rozum.. toľko hanby ako nám tento súdruh preceda parlamentu narobil kdekade neurobil ani vulgár, ožratý Slota.... či Janko Kelňa, ale čo už čo sme si zaslúžili, to máme teda ešte pol roka určite... oni traja ( F+ D + B) vedia, že im ako koalícii zvoní umieráčik a preto sa snažia zo všetkých síl udržať pri moci... tí, ktorým to trošku myslí, pomaly a bez problémov opúšťajú skapínajúce strany a ak chcú ešte niečo v politike dokázať, tak určite nepôjdu ani na jednu kandidátku týchto troch strán... a kto by chcel takého Hrnka, Zelníka či Pašku do svojej strany ? títo už boli v parlamente, keď Mečiar so Slotom za podpory Janka Kelňu rozkrádali Slovensko a oni ich búrlivo bránili... hlavne, že kpt. sľuboval na začiatku nových ľudí...
 
Hodnoť

 

Ďaleko väčšia, ako ekonomická je spoločenská hrozba, v ktorej má dosah cez politický vplyv na rôzne miesta a na najzraniteľnejšie obyvateľstvo vo vzdelávacom procese, ktoré dosadené figúrky masírujú podobnou rétorikou a názormi z čias socializmu, čo je cesta Maďarska a iných krajín, kde sa rovnako, ako u nás nevysporiadali s minulosťou, a teraz ich tá premárnená spravodlivosť prenasleduje. Komunisti pochopili, že západ ekonomicky nepremôžu a toto všetko, čoho sme svedkami teraz v Európe a vo svete je len pokračovaním pripraveného procesu dávno pred revolúciou. A najjednoduchší spôsob je dostať ľudí na miesta, na ktorých ich potrebujete. Tento náš komunista, by za Putinovu šnurovačku predal hradný vrch aj s tým stožiarom o nás nehovoriac. ,,Kapitán" má rezorty, ktoré sú tie najdôležitejšie k manipulácií. Postupne sa oklieštili verejnoprávne médiá, dokonca SND, sa stalo vazalom politickej strany, čo je hanba kultúry a umenia na Slovensku!!!! Proces normalizácie našej spoločnosti sa už začal. A namiesto toho, aby sme tomu venovali pozornosť, počítame zmanipulované preferencie. Danko je ruská hrozba a dávať šance týmto ľuďom je otvorená hra s ohňom.
 
Hodnoť

 

Krásne zhrnutie, ešte ste zabudli na jeho plány a predstavy vládnuť sám podľa vzoru Orbána a tvrdou rukou.Tento pán trpí zjavne heteroláliou - postihnutý trpí chorobnou neusporiadanosťou rečového prejavu, vyslovuje iné slová, ako mal v úmysle. Keď si k tomu priradíme jeho prehnané ego, jeho pocit dôležitosti a významnosti vlastnej osoby, ktorý umocnil 30 metrovým stlpom , javí sa ako veľmi nebezpečný politik, ktorého treba čo najrýchlejšie odstaviť zo všetkých významných funkcií.
 


Najčítanejšie


 1. Peter Slamenik: Cibuľkovej manžel je ako Columbova žena 7 908
 2. Martin Ondráš: Ministrova pracovná metóda - vydieranie 5 203
 3. Michal Petruš: Policajti obkľúčili Devínsku Kobylu. 2 086
 4. Martin Borguľa: Vzniká nová koalícia SAS + HLAS? 1 737
 5. Roman Foltin: Pri riadení strany SaS nezabúdam na dôveru občanov 1 599
 6. Monika Nagyova: Zo života vo firme snov: Môj kolega utečenec 1 265
 7. Ladislav Piršel: Ako by to vyzeralo, keby malo Mongolsko I. Matoviča? 1 228
 8. Simona Kyselicová: Kúpat' sa s kosatkami? Prečo nie! 1 052
 9. Martina Hilbertová: Treba nám “vodičák” na psa? V Bratislave pribúdajú útoky 844
 10. Rudolf Pado: Holý je nahý 711

Rebríčky článkov


 1. Denis Jacko: V Prahe
 2. Vladimír Krátky: Rakušáci v týchto dňoch testujú o život, ale málo vakcinujú !
 3. Rudolf Hozák: Blíži sa koniec rozdielom medzi mobilom a PC
 4. Milan Koval: Ako ďalej, alebo kam „ kráčaš „ Slovensko ?
 5. Vladimír Krátky: Klient je úplné h***o, nevie nič !
 6. Veronika Svabyova: Poézia
 7. Silvia Smolková: Tódovej "followeri"
 8. Lubomir Zahora: Obchod z diplomkami.
 9. Jaroslav Polaček: V okolí je pozitívnych viac, v meste sme na tom približne rovnako
 10. Roman Hutira: Vzdelanie zadarmo má svoju cenu (Dánsko)


Už ste čítali?